" />
» DACHY

Kontakt

 • E-mail:zabudowy@zabudowaaut.pl
 • Telefon42 654 29 99
  601329836
  Łódź ul.Przybyszewskiego 199/205
 • Godziny działania sklepuPN-PT 9.00-18.00 SOB 9.00-13.00

Hity sklepowe

1
PEUGEOT BOXER 3.0 HDI 180KM Promocja auto demo

PEUGEOT BOXER 3.0 HDI 180KM Promocja auto demo95 000,00 zł brutto77 235,77 zł netto

Namiot dachowy TOPCAMP smal

Namiot dachowy TOPCAMP smal10 900,00 zł brutto8 861,79 zł netto

Zmiana języka

PolskiAngielski

DACHY


altOferujemy państwu sprzedaż oraz instalację podnoszonych dachów z miejscem do spanie dla dwóch osób. Dachy niemieckiej firmy Reimo która ma już 35 lat doświadczeń jako producent tego typu dachów

Dzięki dodatkowej przestrzeni, Twój van staje się pełnowartościowym camperem.

Podniesiony dach, to nie tylko dodatkowe spanie, ale także bardziej komfortowy ​​pobyt w samochodzie. Przy podniesionym dachu i łóżku do góry mamy wewnątrz wysokość stania, można na przykład prowadzić wszystkie prace kuchenne bez konieczności ciągłego schylania się.

Jakie rodzaje dachów mamy w ofercie?

 • Najbardziej praktyczne i popularne są dachy unoszone z możliwością spania. Dach może być zamontowany tak by wysokość stania była, albo z przodu, albo z tyłu auta. Kiedy dach nie jest uniesiony auto ma swoją normalną wysokość. (produkty w sklepie dachy podnoszone - dachy stałe)
  alt       

   

 • Wersja dachów unoszonych „grzybek” daje nam jedynie możliwość stania w aucie. Nie ma możliwości spania.
  alt

   

 • Wersja dachów sztywna, stałe zamontowany wysoki dach oferuje więcej przestrzeni i więcej izolacji ścian. Więc jest bardziej odpowiednia dla wycieczek w chłodniejsze dni. Okna są instalowane jako dodatkowa opcja.

  alt

Dachy są oferowane do VW T6, T5, T4 i T3, Volkswagen LT, Mercedes Vito Viano, Ford Transit, Renault Trafic, Opel Vivaro, i wiele innych. Dachy fabrycznie są w kolorze białym na zamówienie mogą zostać polakierowane do koloru auta.

 

alt

alt
alt


NAMIOTY DACHOWE
Spanie na dachu samochodu bez ingerencji w konstrukcję auta. Instalacja na większości aut osobowych vanów i terenowych, wyposażonych w bagażnik dachowy. Szybki i prosty montaż. 

     
      


 


Przejdź do strony głównej

Nowości w naszej ofercie

1